Firma Euro Planit poszukuje zmotywowanych pracowników produkcyjnych którzy posiadają zmysł techniczny i lubią majsterkować.

Opis stanowiska pracy

Do twoich zadań będzie należało :

  • składanie/montowanie rowerów w całość na linii montażowej- to znaczy montowanie kół, hamulców, wkładanie kabli hamulcowych do ram rowerów itp

Prócz zdolności technicznych oczekujemy gotowości do pracy zmianowej, posiadania prawa jazdy kat. B (warunek konieczny) oraz elastyczności i zaangażowania w wykonywaną pracę.

Co oferujemy?

  • tygodniowe wypłaty
  • możliwość zakwaterowania
  • pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

Klient jest wszechstronnym dostawcą usług logistycznych, który szybko się rozwija. Jest to dynamiczna organizacja, w której bardzo ważna jest obsługa i jakość. Oferują swoim pracownikom wymagające i zróżnicowane środowisko pracy z więcej niż wystarczającymi możliwościami rozwoju, w których najważniejsza jest pozytywność, zrównoważony rozwój, bezpieczeństwo i rozwój.

Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? Chciałbyś otrzymać więcej informacji?

Koniecznie skontaktuj się z nami !!

7251 KP Vorden

Tel: +31682314265