Szukamy spawaczy TIG z doświadczeniem w spawaniu RVS

Opis stanowiska pracy

Szukamy spawaczy TIG z doświadczeniem w spawaniu RVS. Praca polega na spawaniu silosów.

Kim jesteś?

  • doświadczenie w parcy jako spawacz TIG
  • certyfikat spawacza,
  • kominukatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • prawo jazdy kat B,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego - bedzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność obsługi narzędzi,
  • zaangażowanie i dokładność,

Co oferujemy?

  • zatrudnienie w stabilnej firmie na holenderskich warunkach z możliwością rozwoju,
  • dobrą pensję wypłacaną co tydzień, stawka brutto od € 15,59,
  • gwarancję godzin,
  • zakwaterowanie,
  • transport z i do pracy,
  • ubezpieczenie,
  • opiekę polskich koordynatorów.

Europrofessionals BV to agencja pracy w Holandii. Pośredniczymy pomiędzy holenderskimi pracodawcami a pracownikami  z Polski. Od 2001 roku działamy na terenie wschodniej Holandii, w regionie Twente, blisko granicy niemieckiej.

Obecnie dla naszego klienta szukamy doświadczonych spawaczy.

Osoby zaintersowane prosimy o przesłanie swojego CV na dorota@europrofessionals.nl   W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem  0031 541 356 025

Jobs4Europe

Marieke Alten

Nordhorn

Tel: +31610601580
E-mail: m.alten@mail.europlanit.nl