Pomóż mi znaleźć pracę!

Prześlij nam swoje dane

Skontaktujemy się z Tobą bezpośrednio, aby pomóc Ci znaleźć pracę!

Ten wakat został już obsadzony.

Niestety, nie można już ubiegać się o ten wakat, wakat został już zajęty.
(powrót) Szybko przejrzyj powiązane oferty pracy ' lub dodaj to ogłoszenie do ulubionych, a kto wie, ten wakat wkrótce będzie ponownie dostępny .

Dla naszego klienta w miejscowosci Markelo poszukujemy pracowników produkcyjnych w nowoczesnej fabryce prefabrykatów betonowych.

Opis stanowiska pracy

  • Wraz z zespołem 10 współpracowników zajmujesz się codzienną produkcją różnych wyrobów betonowych. Zalewasz formy mieszanką z betonu a gotowy produkt poddajesz końcowej obróbce.
  • To twoich zadań będzie również należało utrzymywanie czystości w środowisku pracy a także prace logistyczne.
  • Praca na jedną zmianę od 06.00/07.00 do 15.00/16.00

Kim jesteś?

Jeśli:

  • Rozmawiasz w języku angielskim w stopniu komunikatywnym
  • Posiadasz doświadczenie w branży wyrobów betonowych (preferowane)
  • Praca w nadgodzinach nie stanowi dla Ciebie problemu
  • Potrafisz jeździć wózkiem widłowym
  • Posiadasz pozytywne nastawienie do pracy
  • Twoją mocną stroną jest pracowitość i dobra kondycja fizyczna

To szukamy właśnie Ciebie.

Co oferujemy?

  • Tygodniowe wynagrodzenie
  • Opiekę polskiego koordynatora
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość ubezpieczenie
  • Przy dobrym funkcjonowaniu praca na dłuższy okres czasu

O nas

Nasz klient to producent betonu, który dostarcza pełną gamę płyt betonowych, ścian oporowych, ścian silosów do wykopów, kanałów betonowych i dołów betonowych dla sektora przemysłowego, rolniczego, prywatnego i rekreacyjnego

Więcej informacji

Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? Chciałbyś otrzymać więcej informacji?

Koniecznie skontaktuj się z nami !!

Chcesz dowiedzieć się więcej o wakacie? Proszę o kontakt:
Euro Planit EU

Monika Matubowska
Dienstenweg 1
7251 KP Vorden

Tel: 0682314265
E-mail: m.matubowska@mail.europlanit.nl