Pomóż mi znaleźć pracę!

Prześlij nam swoje dane

Skontaktujemy się z Tobą bezpośrednio, aby pomóc Ci znaleźć pracę!

Ten wakat został już obsadzony.

Niestety, nie można już ubiegać się o ten wakat, wakat został już zajęty.
(powrót) Szybko przejrzyj powiązane oferty pracy ' lub dodaj to ogłoszenie do ulubionych, a kto wie, ten wakat wkrótce będzie ponownie dostępny .

Czy masz doświadczenie w cięciu laserem? W takim razie zapoznaj się z nasza ofertą!

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta w Haaksbergen poszukujemy operatora lasera. Jako operator zostaniesz przeszkolony w zakresie obsługi maszyny, abyś mógł pracować samodzielnie. Samodzielne planowanie produktów, które mają zostać wycięte na wycinarce laserowej, będzie należało do twoich obowiązków.

Będziesz również odpowiedzialny:

  • za obsługę wycinarki laserowej
  • za wymianę części eksploatacyjnych oraz dbałość o ich należyty stan techniczny
  • za obsługę prostych urządzeń produkcyjnych
  • za wizualną kontrola wytwarzanych detali
  • za zachowanie czystość maszyny oraz swojego stanowiska pracy
  • za zgłaszanie usterek, niezgodności
  • za realizacja planów produkcyjnych

Kim jesteś?

Jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w cięciu laserem lub jesteś gotowy do odbycia kursu szkoleniowego
  • Masz umiejętności techniczne (wykształcenie technicznie mile widziane)
  • Potrafisz pracować precyzyjnie;
  • Lubisz i jesteś otwarty na nowe wyzwania
  • Jesteś zmotywowany, niezawodny i entuzjastycznie nastawiony;
  • Język angielski nie jest dla Ciebie problemem.

To szukamy właśnie Ciebie!

Co oferujemy?

Czego możesz oczekiwać od nas?

•         Wynagrodzenia adekwatnego do Twojego doświadczenia

•         Możliwość ubezpieczenia zdrowotnego

•         Pracę w pełnym wymiarze godzin

•         Przy dobrym funkcjonowaniu praca na dłuższy okres czasu (możliwość zawarcia umowy na czas nieokreślony)

•         Legalną praca u sprawdzonego u rzetelnego klienta

•         Opiekę polskojęzycznych koordynatorów

O nas

Nasz klient to producent i  dostawca blach, elementów konstrukcyjnych i ram maszyn.

Więcej informacji

Czy jesteś zainteresowany lub masz jakieś pytania? Nie wahaj się z nami skontaktować!

Chcesz dowiedzieć się więcej o wakacie? Proszę o kontakt:
Euro Planit EU

Monika Matubowska
Dienstenweg 1
7251 KP Vorden

Tel: 0682314265
E-mail: m.matubowska@mail.europlanit.nl