Pomóż mi znaleźć pracę!

Prześlij nam swoje dane

Skontaktujemy się z Tobą bezpośrednio, aby pomóc Ci znaleźć pracę!

Ten wakat został już obsadzony.

Niestety, nie można już ubiegać się o ten wakat, wakat został już zajęty.
(powrót) Szybko przejrzyj powiązane oferty pracy ' lub dodaj to ogłoszenie do ulubionych, a kto wie, ten wakat wkrótce będzie ponownie dostępny .

Firma Euro Planit obecnie poszukuje pracownika na stanowisko Monter

Opis stanowiska pracy

Do twoich zadań będzie należało:

  • Montaż maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych
  • wytwarzanie, przygotowywanie i obróbka elementów maszyn i urządzeń
  • skręcanie podzespołów maszyn, urządzeń, konstrukcji linii zgodnie z rysunkiem technicznym
  • przeglądy serwisowe maszyn

Kim jesteś?

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wiedzy i zdolności technicznych
  • znajomości języka obcego (angielski/niemiecki/holenderski) na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • umiejętności posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami
  • podstawowej znajomości rysunku technicznego
  • umiejętności pracy w zespole
  • prawo jazdy kat B.

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę na warunkach holenderskich.
  • Pracę na długi okres czasu.
  • Stawkę godzinową według CAO adekwatną do posiadanych kwalifikacji.
  • Opiekę polskiego koordynatora.
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość zakwaterowania oraz ubezpieczenia zdrowotnego

O nas

Nasz klient jest wiodącym dostawcą rozwiązań transportowych, pomagającym w przenoszeniu najbardziej kluczowych produktów na świecie.

Chcesz dowiedzieć się więcej o wakacie? Proszę o kontakt:
Euro Planit EU

Monika Matubowska
Dienstenweg 1
7251 KP Vorden

Tel: +31682314265
E-mail: m.matubowska@mail.europlanit.nl