Pomóż mi znaleźć pracę!

Prześlij nam swoje dane

Skontaktujemy się z Tobą bezpośrednio, aby pomóc Ci znaleźć pracę!

Ten wakat został już obsadzony.

Niestety, nie można już ubiegać się o ten wakat, wakat został już zajęty.
(powrót) Szybko przejrzyj powiązane oferty pracy ' lub dodaj to ogłoszenie do ulubionych, a kto wie, ten wakat wkrótce będzie ponownie dostępny .

Szukasz pracy podukcyjnej gdzie nigdy nie będziesz się nudził ? Koniecznie sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami !!

Opis stanowiska pracy

W zależności na jakim dziale beziesz pracował/a do twoich zadań będzie należało :

  • Pakowanie jajek w kartony
  • Wkładanie pustych wytłaczanek do maszyny
  • Naklejanie naklejek na produkty
  • Układanie kartonów na palety
  • Dbanie o czystość w swoim stanowisku pracy

Całkiem sporo działań, w których będziesz odgrywał główną rolę. W ramach produkcji istnieją różne możliwości, od pakowania produktów do nadzorowania maszyn, a nawet ich ustawiania. Jest to zależne od Twojej wiedzy i umiejętności.

Kim jesteś?

Jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku  i jesteś przyzwyczajony/-a do wykonywania pracy fizycznej
  • Cechuje Cię wysoka precyzja i systematyczność w pracy
  • Chętnie się uczysz;
  • Lubisz pracować w zespole
  • Posiadasz ważny certyfikatu na wózek widłowy (mile widziane).
  • Mieszkasz w okolicach Ede i posiadasz swój transport

TO SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE!!

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę na warunkach holenderskich.
  • Przy dobrym funkcjonowaniu praca na dłuższy okres czasu
  • Opieke polskiego koordynatora.
  • Fajną praca z możliwościami rozwoju;
  • Praca od poniedziałku do piątku, 38 godzin tygodniowo;
  • Wynagrodzenie od 11,00 € brutto za godzinę; (Dodatek za pracę zmianową wynosi 15%, stawka godzinowa wynosi wtedy 12,73 € na godzinę). Większość stanowisk jest dwuzmianowa, gdzie pracuje się od 5:30 do 14:30 lub od 14:30 do 23:00. W piątki pracujesz od 5:30 do 12:00 lub od 12:00 do 21:00

O nas

Nasz klient z firmy rodzinnej stał się jednym z największych dostawców jajek w Europie. Prowadzą oni działalność w sposób zrównoważony i tego samego oczekują od swoich dostawców. Dobra, nieformalna atmosfera, ciężka praca i duma z firmy i jej pracowników są typowe dla tej firmy. Niestety do firmy trudno jest dojechać komunikacją miejską.

Więcej informacji

Czy jesteś dostępny w pełnym wymiarze godzin i czy po przeczytaniu tego stanowiska masz ochotę rozpocząć pracę w tej firmie? Zadzwoń do nas lub wyślij swoje CV!

Chcesz dowiedzieć się więcej o wakacie? Proszę o kontakt:
Euro Planit EU

Monika Matubowska
Dienstenweg 1
7251 KP Vorden

Tel: 0682314265
E-mail: m.matubowska@mail.europlanit.nl