Dla firmy w branży spożywczej poszukujemy odpowiedzialnych kandydatów na stanowisko pracownik produkcyjny/operator lini produkcyjnej. Posiadasz doświadczenie na tym lub podobnym stanowisku? Jesteś otwarty na nowe wyzwania? Zapoznaj się z naszą ofertą.

Opis stanowiska pracy

Jako pracownik produkcyjny/operator będziesz odpowiedzialny za przygotowanie procesu produkcyjnego. Przetwarzasz odpowiednie surowce, półprodukty i opakowania oraz sprawdzasz, czy cała linia produkcyjna jest gotowa do produkcji bulionów, zup, kiełbasek. Podczas tego procesu produkcji monitorujesz postępy. Sprawdzasz poprawność receptury, sygnalizujesz awarie.

Praca wykonywana jest w systemie 3-zmianowym.

Kim jesteś?

Jesteś idealnym kandydatem/kandydatką jeśli:

  • Masz doświadczenie w produkcji
  • Posiadasz wiedzę techniczną i umiesz obsługiwać różne maszyny produkcyjne;
  • Jesteś dokładny, niezależny i potrafisz dobrze pracować w zespole.
  • Lubisz pracować w czystych warunkach, dbasz o porzadek na stanowisku pracy  i przestrzegasz podstawowych zasad higieny
  • Rozmawiasz w języku angielskim lub holenderskim w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Mieszkasz w okolicach Nijkerk i posiadasz własny transport

Co oferujemy?

My możemy Ci zaproponować:

  • Stabilną pracę na pełny etat na trzy zmiany;
  • Wynagrodzenie od 11,87 euro plus dodatek za pracę zmianową (21,4%);
  • Możliwości rozwoju;
  • Możliwość zawarcia bezpośredniej umowy o pracę po zakończeniu okresu zatrudnienia tymczasowego.
  • Opiekę polskiego koordynatora
  • Możliwość ubezpieczenia zdrowotnego.

Ta firma produkcyjna jest od lat przedsiębiorstwem rodzinnym o wielkiej renomie w Holandii. Od 2020 roku są częścią większej międzynarodowej firmy, ale kulturę rodzinnego przedsiębiorstwa udało się zachować. Firma tao produkuje m.in. "knakworsten"  oraz różne rodzaje zup i bulionów dla holenderskich, ale także zagranicznych supermarketów.

Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? Chciałbyś otrzymać więcej informacji?

Koniecznie skontaktuj się z nami !!

7251 KP Vorden

Tel: +31682314265