Szukasz lekkiej pracy na dziennej zmianie od poniedziałku do piątku? Chcesz pracować na pełny etat lub w niepełnym wymiarze godzin? To jest możliwe !! Zapoznaj się z naszą ofertą !

Opis stanowiska pracy

Jako pracownik produkcji w tej małej firmie w miejscowości Deventer będziesz pracować w godzinach 8:00 - 16:30 od poniedziałku do piątku. Praca ma charakter rotacyjny co oznacza że nie będziesz w ciągu dnia pracował/a na tym samym stanowisku.

Co może należeć do twoich obowiązków?

  • Umieszczanie drewnianych desek (podłogowych) na przenośniku taśmowym, aby maszyna mogła je przetworzyć;
  • Wychodzące deski są układane w stosy, aby przejść przez linię pakowania;
  • Na końcu tej linii, przy pomocy podnośnika, będziesz układał opakowania na palecie, która następnie zostanie przesunięta przez wózek widłowy.
  • Praca jest fizycznie niezbyt ciężka, ale niejako powtarzająca się i wykonywana w czystym środowisku pracy.

Kim jesteś?

Wymagania:

  • Jesteś dostępny od zaraz;
  • Mieszkasz w Deventer lub okolicach i masz własny transport do pracy;
  • Mówisz w języku angielskim lub niderlandzkim w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.
  • Jeśli masz doświadczenie jako operator wózków widłowych to jest to dodatkowy atut.

Co oferujemy?

Co możemy zaoferować:

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin(38 godzin tygodniowo), ale możliwa jest również praca w niepełnym wymiarze godzin;
  • Wynagrodzenie € 11,32 za godzinę;
  • Powyżej 10 km odległości dojazdu do pracy zwrot kosztów dojazdu.

Klient jest częścią większej grupy, która posiada kilka zakładów produkcyjnych w Deventer, każdy z własną specjalizacją.

Będziesz pracować w dość małym zespole, gdzie linie są krótkie. Jest to miła, czysta firma i pracuje się w dobrych warunkach.

Czy ta oferta wzbudziła twoje zainteresowanie i masz więcej pytań? Koniecznie skontaktuj się z nami , chętnie udzielimy wszelkich informacji.

7251 KP Vorden

Tel: 0682314265