Pomóż mi znaleźć pracę!

Prześlij nam swoje dane

Skontaktujemy się z Tobą bezpośrednio, aby pomóc Ci znaleźć pracę!

Ten wakat został już obsadzony.

Niestety, nie można już ubiegać się o ten wakat, wakat został już zajęty.
(powrót) Szybko przejrzyj powiązane oferty pracy ' lub dodaj to ogłoszenie do ulubionych, a kto wie, ten wakat wkrótce będzie ponownie dostępny .

Poszukujesz pracy związanej ze środowiskiem technicznym? W takim razie zapoznaj się z nasza ofertą

Opis stanowiska pracy

Dla fajnej firmy z branży technicznej w Holten poszukujemy zmotywowanego pracownika, który wraz ze swoimi kolegami zapewni ciągłość procesu produkcyjnego.

Do obowiązków będzie należało:

  • Kontrola jakości wytwarzanych produktów
  • Pakowanie produktów
  • Przygotowanie zamówień do wysyłki ;
  • Utrzymanie porządku na  magazynie.

Jeśli w dziale tworzyw sztucznych nie ma zbyt wiele pracy, możesz zostać oddelegowany do pracy w dziale montażu lub metalu. Zapewni to miłą odmianę w Twojej pracy.

Kim jesteś?

Jesteś dla nas idealnym kandydatem jeśli:

  • Lubisz pracować w zespole;
  • Masz zamiłowanie do technologii
  • Masz również oko do jakości;
  • Nie masz nic przeciwko wykonywaniu pracy seryjnej;
  • Doświadczenie w pracy z wózkiem widłowym będzie dodatkowym atutem
  • Rozmawiasz w języku angielskim w stopniu komunikatywnym
  • Mieszkasz w okolicach Holten i posiadasz własny transpot ( posiadamy możliwość zakwateowania = wymagane prawo jazdy)

Co oferujemy?

Co możemy ci zaproponować?

  • Przyjazne środowisko pracy;
  • Różnorodną pracę;
  • Wynagrodzenie zgodne z obowiązującymi na rynku;
  • W przypadku dobrej współpracy możliwość stałego zatrudnienia;
  • Opiekę polskiego koordynatora
  • Możliwość zakwateowania i ubezpieczenia zdrowotnego
  • Tygodnowe wypłaty

O nas

Nasz klient to firma techniczna w której znajdują się różne działy :obróbki metalu, własna lakiernia i dział wtrysku/formowania plastiku. Firma ta stnieje już od 15 lat.

Więcej informacji

Zainteresowała Cię ta oferta? Chciałbyś otrzymać więcej informacji? Skontaktuj się z nami koniecznie !!

Chcesz dowiedzieć się więcej o wakacie? Proszę o kontakt:
Euro Planit EU

Monika Matubowska
Dienstenweg 1
7251 KP Vorden

Tel: +31682314265
E-mail: m.matubowska@mail.europlanit.nl