Obecnie poszukujemy osoby do zakładu produkcyjnego w branży drobiarskiej na stanowisko pracownik produkcyjny.

Opis stanowiska pracy

  • pakowanie mięsa drobiowego; praca na taśmie, ważenie, układanie na paletach i inne prace produkcyjne (bez rzeźni)
  • praca w temperaturze 3-6 stopni;
  • Mile widziani są również kandydaci z doświadczeniem przy manualnym filetowaniu.

Kim jesteś?

  • odrobina doświadczenia przy produkcji;
  • gotowość do pracy
  • dobra kondycja fizyczna z uwagi na specyfikę pracy.

Co oferujemy?

  • Umowa holenderska.
  • Stawka godzinowa to 11,75e brutto. ( nie ma wiekówki)
  • Praca 36-40 h tygodniowo.
  • odkładane pieniądze wakacyjne i płatne godziny urlopowe.
  • Praca jest całoroczna, nie jest to tzw. „sezonówka”.

Nasz klient jest specjalistą w dziedzinie produktów drobiowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w elastycznych procesach produkcyjnych i wiodącemu rozwojowi produktów dostarcza to, co najlepsze na rynek krajowy jak i zagraniczny. Firma znajduje się w Hoogeveen. W zakładzie nie ma rzeźni.

Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? Chciałbyś otrzymać więcej informacji?

Możesz skontaktować się z nami pod numerem 0575 555 518  lub wysłać wiadomość e-mail na adres praca@europlanit.nl

Euro Planit Techniek

Wojciech Staruch
7251 KP Vorden

Tel: +31682942519
E-mail: w.staruch@mail.europlanit.nl