Czy jesteś gotowy na nowe wyzwanie w montażu? W takim razie szukamy właśnie Ciebie! Dla naszego klienta poszukujemy pracownika montażu.

Opis stanowiska pracy

Wraz z kolegą będziesz odpowiedzialny za montaż różnego rodzaju drzwi. Do Twoich obowiązków będzie należało montowanie zamków, zawiasów i klamek. Gdy zajdzie taka potrzeba będziesz pracował wównież w innych działach.

Na tym stanowisku będziesz pracował na zmiany dzienne (07:30 - 16:30), a w piątek po południu o godzinie 12.45 rozpocznie się Twój weekend !

Oferta pracy skierowana jest dla osób które poszukują pracy na długi okres czasu.

Prócz zdolności technicznych niezbędna jest również samodzielność, umiejętność dokładnej i precyzyjnej pracy oraz umiejętność pracy w zespole.

Ponadto wymagamy:

  • znajomości języka angielskiego bądź niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • posiadania prawa jazdy (własny transport mile widziany)
  • doświadczenie w pracy przy drewnie mile widziane

Co oferujemy?

Co możemy ci zaoferować?

  • wypłaty w systemie tygodniowym
  • umowę o pracę na warunkach holenderskich.
  • możliwość zakwaterowania
  • możliwość ubezpieczenia zdrowotnego
  • pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • zwrot kosztów dokazdu

Nasz klient to firma produkująca drzwi zewnętrzne dla branży przemysłowej. Firma składa się z zespołu 80 zmotywowanych profesjonalistów i pracuje w nowocześnie wyposażonej fabryce.

Zainteresowany? Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami koniecznie!

7251 KP Vorden

Tel: +31682314265