Pomóż mi znaleźć pracę!

Prześlij nam swoje dane

Skontaktujemy się z Tobą bezpośrednio, aby pomóc Ci znaleźć pracę!

Ten wakat został już obsadzony.

Niestety, nie można już ubiegać się o ten wakat, wakat został już zajęty.
(powrót) Szybko przejrzyj powiązane oferty pracy ' lub dodaj to ogłoszenie do ulubionych, a kto wie, ten wakat wkrótce będzie ponownie dostępny .

Poszukujemy kandydatów do pracy w pralni w Zutphen. Szukasz pracy na cały etat lub w niepełnym wymiarze godzin? Zapoznaj sie w takim razie z naszą ofertą!!

Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków będzie należało:

- Sortowanie, składanie i wieszanie prania oraz obsługa urządzeń pralniczych

Kim jesteś?

Czego oczekujemy od kandydatow?

  • znajomości języka angielskiego bądź holenderskiego w stopniu komunikatywnym
  • chęci do pracy
  • zamieszkania w okolicach Zutphen (możliwe zakwaterowanie -> prawo jazdy wymagane , własny transport ile widziany)

Co oferujemy?

Co możemy zaoferować?

  • Stawkę  €11,70 brutto/h
  • Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy
  • Pracę na długi okres czasu
  • Opiekę polskich koordynatorów
  • Tygodniowy system wynagrodzeń
  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie zdrowotne

O nas

Nasz klient jest głównym punktem obsługi w Holandii w zakresie pielęgnacji tekstyliów. posiada kilka dużych pralni i centrów pralniczych rozmieszczonych na terenie całej Holandii. Wszystkie pralnie i centra pralnicze są nowoczesne i efektywnie wyposażone.

Więcej informacji

Czy widzisz siebie w takiej pracy? Nie czekaj, wyślij swoje CV lub zadzwoń aby uzyskać więcej informacji.

Chcesz dowiedzieć się więcej o wakacie? Proszę o kontakt:
Euro Planit EU

Monika Matubowska
Dienstenweg 1
7251 KP Vorden

Tel: 0682314265
E-mail: m.matubowska@mail.europlanit.nl