Czy czujesz się w logistyce jak w domu i chciałbyś pracować w nowym magazynie? Na tym stanowisku będziesz pracował w nowym magazynie w Hengelo. Wymagania: Masz doświadczenie w pracy w magazynie, rozmawiasz w jezyku angielskim lub niederlandzkim w stopniu umozliwiajacym swobodna komunikacje. Co Państwu oferujemy: przyjemna , urozmaicona praca w miłej rodzinnej firmie z perspektywa na stały kontrakt przy dobrych wynikach. Wynagrodzenie zgodne z systemem wynagrodzeń i uzależnione od posiadanego doświadczenia.

Opis stanowiska pracy

Jest to całkowicie nowy magazyn i od kilku tygodni w użyciu, produkuje produkty mleczne i deserowe.

Wraz z 200 kolegami dbasz o to, aby wysokiej jakości, innowacyjne produkty mleczarskie były dostarczone do właściwego odbiorcy.

Kim jesteś?

jesli:

  • posiadasz uprawnienia na wózki widlowe wysokiego składowania
  • lubisz prace w logistyce
  • nie przeszkadza Ci praca na 3 zmiany
  • szukasz pracy na długi okres czasu

to szukamy wlasnie Ciebie !!!

Co oferujemy?

Co my możemy Tobie zaoferować

    • legalną pracę za granicą w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • dopilnowanie niezbędnych formalności związanych z zatrudnieniem
    • zatrudnienie w oparciu o niderlandzką umowę o pracę
    • opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu
    • zakwaterowanie (wymagane prawo jazdy)

Nasz klient rozpoczął działalność w 1981 roku od sprzedaży produktów mlecznych z gospodarstwa i w ciągu 35 lat rozrósł się do firmy rodzinnej, gdzie z dumą każdego dnia pracuje się nad najlepszymi produktami mlecznymi. Oprócz tego produkowane są pyszne lody dla różnych supermarketów. Firma produkuje dla ponad 25 krajów w Europie.

 Czy jesteś zainteresowany? W takim razie z przyjemnością nawiążemy z Tobą kontakt! Aplikuj przez naszą stronę internetową lub zadzwoń do nas po więcej informacji.

7251 KP Vorden

Tel: 0682314265