Pomóż mi znaleźć pracę!

Prześlij nam swoje dane

Skontaktujemy się z Tobą bezpośrednio, aby pomóc Ci znaleźć pracę!

Ten wakat został już obsadzony.

Niestety, nie można już ubiegać się o ten wakat, wakat został już zajęty.
(powrót) Szybko przejrzyj powiązane oferty pracy ' lub dodaj to ogłoszenie do ulubionych, a kto wie, ten wakat wkrótce będzie ponownie dostępny .

Szukasz nowego wyzwania w przyjemnej firmie z możliwościami rozwoju? Masz wiedzę z zakresu elektrotechniki? Więc nie szukaj dalej , zapoznaj się z nasza ofertą!

Opis stanowiska pracy

W firmie funkcjonują dwie linie montażowe. Pierwsza linia przeznaczona jest dla zamówień seryjnych, a na drugiej linii montowane są produkty specyficzne dla klienta. Do twoich zadań będzie należało między innymi

  • montaż kabin i innych podzespołów (szyby, drzwi, zadaszenia, lusterka, wycieraczki, kraty ochrony szyb)
  • obudowy kabin
  • instalacja oświetlenia wewnątrz kabinowego
  • instalacja ogrzewania, klimatyzacji

Kim jesteś?

Jeśli:

  • pracujesz dokładnie , sumiennie i odpowiedzialnie
  • posiadasz doświadczenie na tym samym lub podobnym stanowisku
  • posługujesz się narzędziami i elektronarzędziami (szlifierka, wkrętarka, wiertarka, nitownica)
  • masz wykształcenie techniczne/elektrotechniczne(mile widziane ale nie konieczne)
  • możesz pracować w pełnym wymiarze godzin;
  • jesteś dostępny od zaraz;
  • komunikowanie się w języku angielskim bądź holenderskim nie sprawia ci problemu

To jesteś kandydatem idealnym więc nie zwlekaj i koniecznie skontaktuj się z nami !!

Co oferujemy?

Co możemy ci zaoferować?

  • Fajną pracę w fajnej firmie;
  • Możliwość rozwoju osobistego i ewentualnego awansu;
  • umowę na zasadach holenderskich
  • Pracę na dłuższy okres czasu, a w przypadku dobrych wyników możliwość stałej umowy.
  • Opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • Możliwość zakwaterowania
  • Ubezpieczenie zdrowotne

O nas

Od 1979 roku nasz klient produkuje kabiny różnych maszyn  na zamówienie w dowolnym kształcie i modelu, zarówno jako pojedyncze sztuki, jak i w seriach.

Chcesz dowiedzieć się więcej o wakacie? Proszę o kontakt:
Euro Planit EU

Monika Matubowska
Dienstenweg 1
7251 KP Vorden

Tel: +31682314265
E-mail: m.matubowska@mail.europlanit.nl