Szukasz ciekawej pracy jako spawacz? Czy lubisz pracować z doskonałymi technologicznie produktami dla wiodących na świecie klientów z branży high-tech? W takim razie szukamy właśnie Ciebie!

Opis stanowiska pracy

Jako spawacz będziesz odpowiedzialny za produkcję złożonych, zaawansowanych technologicznie zespołów spawanych ( między innymi do zastosowań medycznych) czyli za staranny montaż, spawanie i wykańczanie różnych modułów i konstrukcji płytowych na wymiar. Wraz z kolegami budujesz i spawasz duże konstrukcje z blachy, które muszą być precyzyjnie dopasowane, a także stabilne w użytkowaniu.

Kim jesteś?

Jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie jako spawacz
  • Posiadasz certyfikaty spawalnicze
  • Potrafisz czytać z rysunku technicznego
  • Znasz się na materiałach o cienkich ściankach (od 3 mm).
  • Znasz spawanie warstwowe, spawanie po łuku i spawanie otworowe
  • Cechuje Cię rzetelność, pracowitość oraz elastyczne nastawienie do pracy.
  • Mieszkasz blisko Eindhoven (jeśli potrzebujesz zakwaterowania postaramy się znaleźć rozwiązanie)
  • Posiadasz prawo jazdy (własny samochód mile widziany)
  • Jesteś gotowy podjąć pracę na dłuższy okres czasu.

TO JESTEŚ IDEALNYM KANDYDATEM!!

Co oferujemy?

Co możemy Ci zaoferować?

  • Umowę o pracę na warunkach holenderskich.
  • Pracę na długi okres czasu.
  • Stawkę 19,61€ brutto.
  • możliwości pracy w dodatkowych godzinach
  • Opiekę polskiego koordynatora.

Firma VDL jest znana w Holandii i za granicą, produkując wysokiej jakości produkty dla różnych klientów. Wśród klientów są takie firmy jak ASML i Philips, ale VDL produkuje również autobusy i samochody. VDL jest wiodący, postępowy i zawsze szuka wysokiej jakości pracowników.

Chcesz pracować w innowacyjnej, międzynarodowej firmie? Chcesz rozwijać swoją wiedzę i umiejętności? Koniecznie skontaktuj się z nami.

7251 KP Vorden

Tel: 0682314265