Masz doświadczenie i zdolności techniczne? Jesteś sumienny i mieszkasz w okolicach Ulft lub szukasz pracy z zakwaterowaniem ?

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należała obróbka wstępna, zawieszanie, malowanie proszkowe, ostateczna kontrola jakości, oraz dbanie o czystość w miejscu pracy.

Kim jesteś?

Wymagania:

  • Doświadczenie w malowaniu proszkowym
  • Umiejętność obsługi pistoletu do malowania proszkowego oraz pozostałego niezbędnego sprzętu
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
  • Własne zakwaterowanie w okolicach Ulft- jeśli poszukujesz pracy z zakwaterowaniem to nie problem !! (własny transport wymagany)
  • Praca w systemie dwuzmianowym

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę na warunkach holenderskich.
  • Przy dobrym funkcjonowaniu praca na dłuższy okres czasu
  • tygodniowe wypłaty
  • możliwość zakwaterowania (posiadanie prawa jazdy wymagane)
  • pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

Nasz klient jest międzynarodową firmą działającą w branży komponentów do produkcji między innymi grzejników, kaloryferów.

Jesteście ciekawi lub chcielibyście uzyskać więcej informacji?Koniecznie skontaktuj sie z nami.

7251 KP Vorden

Tel: +31682314265