Jeśli jesteś doświadczonym i ambitnym frezerem, to właśnie Ciebie szukamy! Jeśli chcesz pracować w firmie, która dynamicznie się rozwija i posiada nowoczesny park maszynowy, zachęcamy do dalszego czytania i skontaktowania się z nami.

Opis stanowiska pracy

Nasz klient zajmuje się projektowaniem i produkcją matryc termo-formowanych oraz komponentów high-tech.

Jako frezer będziesz odpowiedzialny/a za produkcję różnych części, przede wszystkim ze stali i aluminium.

Twoje zadania będą obejmować:

  • Programowanie i obsługa naszych maszyn CNC
  • Wykonywanie kontroli pomiarowych
  • Przeprowadzanie obróbki wykańczającej
  • Tworzenie własnych programów CAM

Poszukujemy pasjonata/pasjonatki frezowania, który/a posiada wiedzę na temat systemu Heidenhain.

Wymagane są również następujące cechy:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Motywacja
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Precyzja w pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane własne zakwaterowanie w okolicach Doetinchem ale jeśli poszukujesz zakwaterowania daj nam znać! Znajdziemy rozwiązanie
  • prawo jazdy oraz własny transport (mile widziany)

Co oferujemy?

Oferujemy:

  • Innowacyjne i nowoczesne miejsce pracy z wysokim poziomem technicznym.
  • Pracę w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku.
  • Stawkę zgodną z CAO Metaaltechniek
  • Zatrudnienie na warunkach holenderskich
  • Stanowisko wyposażone w najnowszy sprzęt (HEIDENHAIN) oraz wsparcie doświadczonej kadry.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz swobodę w tworzeniu własnych rozwiązań
  • Dodatkowo, oferujemy możliwość zapewnienia zakwaterowania oraz ubezpieczenia zdrowotnego, jak również pomoc w załatwieniu dokumentów wymaganych do podjęcia pracy w Holandii.

Nasz klient z siedzibą w Doetinchem posiada ponad 40-letnie doświadczenie w dziedzinie obróbki skrawaniem oraz w  montażu. Jako firma kładzie duży nacisk na zapewnienie wysokiej jakości produktów oraz doskonałej obsługi klientów.

Jeśli wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie, a masz więcej pytań, skontaktuj się z naszą rekruterką Moniką 0031 682314265

7251 KP Vorden

Tel: +31682314265