Chcesz pracować w zaawansowanej technologicznie firmie? Ponadto lubisz pracę z nowoczesnymi maszynami CNC ? W takim razie zapoznaj się z naszą ofertą , być może szukamy właśnie Ciebie!

Opis stanowiska pracy

Jako Frezer CNC będziesz odpowiedzialny za przygotowanie i uruchamianie procesów produkcyjnych, monitorowanie postępu produkcji oraz wykonywanie kontroli jakości w trakcie procesu.

Na tym stanowisku ważne jest, aby dobrze odczytywać rysunki techniczne, pracować z instrukcjami dotyczącymi procesów produkcji i samodzielnie przeprowadzać kontrole jakości produktów, aby zapewnić wymaganą jakość. Będziesz pracować na dziennej zmianie w nowoczesnym, zautomatyzowanym centrum produkcyjnym składającym się z maszyn 3- lub 5-osiowych przy złożonych i precyzyjnych produktach, np. dla samolotów (Airbus A350, JSF) i maszyn ASML do produkcji układów elektronicznych. Wykorzystasz swoją wiedzę i doświadczenie do usprawnienia naszych procesów.

Kim jesteś?

Jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie zawodowe w dziedzinie obróbki skrawaniem lub równoważne doświadczenie praktyczne.
  • Jesteś gotowy/a podjąć się dodatkowych szkoleń.
  • Masz doświadczenie w pracy z systemami sterowania Heidenhain i Fanuc.
  • Rozmawiasz dobrze w języku angielskim
  • Cechuje Cię motywacja i precyzja w pracy
  • Posiadasz umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Mieszkasz w okolicach Emmen ale jeśli poszukujesz zakwaterowania daj nam znać! Znajdziemy rozwiązanie
  • Posiadasz prawo jazdy oraz własny transport

To jesteś tym kogo my szukamy !!

Co oferujemy?

Oferujemy:

  • Innowacyjne i nowoczesne miejsce pracy z wysokim poziomem technicznym.
  • Pracę w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku.
  • Stawkę zgodną z CAO Metaaltechniek
  • Zatrudnienie na warunkach holenderskich
  • Stanowisko wyposażone w najnowszy sprzęt oraz wsparcie doświadczonej kadry.
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dodatkowo, oferujemy możliwość zakwaterowania oraz ubezpieczenia zdrowotnego, jak również pomoc w załatwieniu dokumentów wymaganych do podjęcia legalnej pracy w Holandii.
  • Wypłaty w systemie tygodniowym

Firma jest wyspecjalizowana w obróbce 5-osiowej oraz produkcji skomplikowanych wyrobów tokarsko-frezarskich. Duży nacisk kładzie się na wytwarzanie produktów z aluminium, tytanu i stali o wysokiej zawartości stopów. Wszystkie te wyroby dostarczane są do różnych sektorów: lotnictwa, przemysłu półprzewodników, medycyny, przemysłu przetwórczego oraz budowy maszyn ogólnego przeznaczenia.

Czy zainteresowała cię ta oferta? Chętnie umówimy się na rozmowę.

Skontaktuj się z naszą Rekruterką Moniką! Zadzwoń 0031 682314265

Euro Planit Techniek

Ellen Willems
7251 KP Vorden

Tel: +31612186696
E-mail: e.willems@mail.europlanit.nl