Pomóż mi znaleźć pracę!

Prześlij nam swoje dane

Skontaktujemy się z Tobą bezpośrednio, aby pomóc Ci znaleźć pracę!

Każdy dzień w roli Fish Employee przynosi wyjątkowe wyzwania, niezależnie od tego, czy jesteś zajęty precyzyjnym filetowaniem łososia, czy ostrożnym porcjowaniem tuńczyka.

Opis stanowiska pracy

Jako pracownik produkcji rybnej będziesz odpowiedzialny za dostarczanie najwyższej jakości produktów rybnych w ruchliwym środowisku. Wraz z zespołem profesjonalistów będziesz przygotowywać, pakować i pracować z rybami. Jesteś osobą, która lubi zakasać rękawy, dobrze pracuje w zespole i zwraca uwagę na szczegóły. Dbasz o to, aby zamówienia były odbierane na czas i bezbłędnie. Będziesz również pomagać w uzupełnianiu zapasów ryb i pracować nad ulepszeniem działu rybnego. Jeśli masz doświadczenie z rybami i jesteś tak entuzjastyczny jak my, to właśnie Ciebie szukamy.

Kim jesteś?

Znajomość ryb jest niezbędna

Lubisz ryby i chcesz być częścią tej pasji

Jestes troskliwy i entuzjastyczny a satysfakcja klienta jest priorytetem

Chcesz pracowac w elastycznym harmonogramie pracy  w tym niedziele i wieczory

Gotowość do pracy w środowisku chłodniczym

Dostępność co najmniej 20 godzin (w niepełnym wymiarze godzin) lub 40 godzin (w pełnym wymiarze godzin) tygodniowo.

Co oferujemy?

Wynagrodzenie od 21 roku życia wynosi 13,27 € brutto za godzinę

Koszty podróży 0,19 € za km

Dopłaty za zmiany nocne , świeta i dni wolne od pracy

Miła atmosfera w zespole i miejscu pracy

Możliwości rozwoju

Zespół zaangażowanych i entuzjastycznych współpracowników, którzy z przyjemnością pokażą Ci, jak poruszać się po firmie

Praca w energicznym zespole

O nas

Motto naszego klienta brzmi: Wysoka jakość usług i zaangażowanie!

Więcej informacji

Jesteś zainteresowany? Nie wahaj się i aplikuj! Możesz to łatwo zrobić za pomocą przycisku aplikacji.

Następnie szybko umówimy się z Tobą na spotkanie.

Chcesz dowiedzieć się więcej o wakacie? Proszę o kontakt:
Euro Planit EU

Kim Kotteman
Dienstenweg 1
7251 KP Vorden

Tel: +31612726984
E-mail: k.kotteman@mail.europlanit.nl