Szukasz wymagającej pracy w terenie w pobliżu Zwolle? Jako brukarz nawierzchni jesteś osobą, która zakasuje rękawy i wraz z innym brukarzem dba o schludny wygląd naszych ulic.

Opis stanowiska pracy

  • Będziesz wspierać naszych doświadczonych brukarzy w układaniu i utrzymywaniu ulic, placów i chodników. Razem będziecie tworzyć zgrany zespół i zapewniać płynny przepływ pracy.
  • Będziesz zbierać i przenosić materiały i narzędzia w miejscu pracy. Jak nikt inny potrafisz zachować kontrolę i dokładnie wiesz, które materiały są potrzebne i kiedy.
  • Dbasz o czystość i porządek w miejscu pracy. Nie martw się, nie zostawiamy wszystkiego tobie. Ale schludne miejsce pracy jest przyjemne dla wszystkich, prawda?
  • W razie potrzeby zapewniasz wsparcie, na przykład pomagając przy ustawianiu krawężników i układaniu kostki brukowej. Razem z zespołem dopilnujesz, aby praca została wykonana.

Kim jesteś?

  • Jesteś pracowity i dbasz o szczegóły.
  • Stawiasz na jakość i zwracasz uwagę na wykończenie każdego projektu.
  • Masz doświadczenie jako brukarz opperman i możesz płynnie uzupełniać brukarzy w razie potrzeby lub bardzo chcesz się tego nauczyć.
  • Jesteś silny fizycznie i nie masz awersji do ciężkiej pracy.
  • Jesteś samodzielny i dobrze czujesz się w aktywnym środowisku pracy.
  • Jesteś elastyczny i potrafisz dobrze współpracować.

Co oferujemy?

  • Wymagająca praca z dużą odpowiedzialnością i szansą na dalszy rozwój jako brukarz.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie między 13 a 14 euro za godzinę, w zależności od doświadczenia i umiejętności.
  • Wspaniali współpracownicy, na których można polegać. Ważna jest dla nas dobra atmosfera w miejscu pracy i wzajemne zaufanie.
  • Możliwość odbioru z domu do pracy (okolice Zwolle).
  • W każdy piątek po południu kończymy tydzień drinkiem towarzyskim. Ponieważ ciężka praca jest u nas nagradzana!

Nasz klient jest podwykonawcą w zakresie prac kontraktowych i robót ziemnych, działającym w środkowej i wschodniej Holandii.

Firma niskoprogowa na północy Veluwe, w okolicach Zwolle, Kampen, Elburg, Wezep i Oldebroek.

Klient z wieloma możliwościami rozwoju, z doświadczeniem lub bez!

Aplikuj natychmiast i pokaż, co masz do zaoferowania! Zachęcamy również do kontaktu z naszą rekruterką!

Nie możemy się doczekać, aby Cię poznać i wspólnie rozpocząć tę przygodę!

Euro Planit EU

Ellen Willems
7251 KP Vorden

Tel: +31612186696
E-mail: e.willems@mail.europlanit.nl