Jesteś doświadczonym pracownikiem posiadającym doświadczenie jako operator wózków widłowych typu heftruck i reachtruck? praca w systemie 3- zmianowym nie stanowi dla ciebie problemu? W takim razie zapoznaj się z naszą ofertą, być może ta oferta jest dla Ciebie stworzona !

Opis stanowiska pracy

Do Twoich zadań będzie należało:

  • Obsługa wózka widłowego w celu rozładunku i załadunku towarów.
  • Składanie zamówień i kompletacja towarów zgodnie z zamówieniami.
  • Praca zespołowa z innymi operatorami i pracownikami magazynu.
  • Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i przepisów dotyczących obsługi wózka widłowego.

  • Doświadczenie w prowadzeniu wózka widłowego typu heftruck i reachtruck;
  • Posiadanie certyfikatu na wózek widłowy/wózek wysokiego składowania jest mile widziane;
  • Gotowość do pracy na zmiany (obecnie dwuzmianowa, z możliwością przejścia na trzyzmianową);
  • Fizyczna zdolność do kompletacji zamówień.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Co oferujemy?

  • Możliwość zakwaterowania i ubezpieczenia zdrowotnego (prawo jazdy wymagane)
  • Wypłaty w systemie tygodniowym
  • Opekę polskiego koordynatora
  • Pracę na dłuższy okres czasu

Nasz klient to międzynarodowa firma spedycyjna z siedzibą w 's-Heerenberg. Posiadają ponad 25 lat doświadczenia w świadczeniu usług logistycznych dla różnych klientów

Czy ta propozycja przyciągnęła twoją uwagę? Zachęcamy do kontaktu z Moniką, naszą rekruterką, która z przyjemnością odpowiedzi na wszelkie pytania. Alternatywnie, możesz skorzystać z formularza kontaktowego, a my oddzwonimy do Ciebie!

7251 KP Vorden

Tel: +31682314265