Jeśli masz dwie "prawe ręce" i poszukujesz pracy pełnej wyzwań związaną z montażem, to mamy dla Ciebie coś interesującego. Zapoznaj się z naszą ofertą!

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta w Dinxperlo będącego producentem mebli kuchennych poszukujemy pracowników produkcyjnych do działu montażu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za

  • Montaż mebli kuchennych zgodnie z instrukcjami i planami produkcyjnymi.
  • Zapewnienie wysokiej jakości wykonania montażu, zgodnie z naszymi standardami.
  • Wykorzystywanie odpowiednich narzędzi i maszyn do montażu mebli.
  • Dbanie o porządek i czystość na stanowisku pracy.
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Kim jesteś?

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenia w montażu mebli kuchennych lub podobnej pracy produkcyjnej.
  • Znajomości narzędzi i maszyn używanych przy montażu mebli.
  • Umiejętności czytania rysunków technicznych i instrukcji montażu.
  • Dokładności i precyzji w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Umiejętności pracy w zespole i dobra komunikacja.
  • Zdolności do pracy w tempie produkcyjnym.
  • Prawa jazdy kat. B
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane osoby które mieszkają w okolicy Dinxperlo, ale jeśli potrzebujesz zakwaterowania daj nam znać - znajdziemy rozwiązanie!

Co oferujemy?

Co możemy zaoferować?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę
  • Narzędzia montażowe
  • Pracę w zespole z doświadczonymi i zaangażowanymi pracownikami
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Opiekę polskiego koordynatora
  • Cotygodniowe wypłaty
  • Stawka godzinowa początkowa 13,10€/ godzinę
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne

Nasz klient to renomowana firma w której projektują i wytwarzają wysokiej jakości kuchnie z wykorzystaniem najnowszych technologii produkcji. Dla projektów budowlanych, na przykład dla inwestorów nieruchomości, a także dla parków rekreacyjnych i placówek opieki zdrowotnej.

Więcej informacji

Zainteresowany tą ofertą pracy? Aplikuj od razu!

Masz jeszcze jakieś pytania? Skontaktuj się z naszą rekruterka Moniką +31 6 82314265

7251 KP Vorden

Tel: +31682314265