Czy jazda ciężarówką jest Twoim zawodowym marzeniem? Posiadasz prawo jazdy kategorii C ale szukasz miejsca gdzie mógłbyś zdobyć doświadczenie ? A może wręcz przeciwnie? posiadasz doświadczenie i szukasz stabilnej pracy na długi okres czasu? w takim razie koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy doświadczonego kierowcy, który posiada kategorię  C, aby dołączyć do naszej firmy transportowej. Kierowca będzie odpowiedzialny za bezpieczne i terminowe dostarczanie towarów na terenie Holandii.

Kim jesteś?

Czego wymagamy?

  • Aktualne uprawnienia kierowcy kategorii C (plus kod 95)
  • Doświadczenie w pracy jako kierowca z kategorią C (jeśli nie masz doświadczenie jest możliwość szkolenia)
  • Znajomość przepisów drogowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Dokładność i punktualność
  • Odpowiedzialność i samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Elastyczność do godzin pracy
  • Własny transport do pracy (tam dostaniesz własną ciężarówkę)

Co oferujemy?

Co możemy zaoferować?

  • umowę na zasadach holenderskich
  • możliwość zakwaterowania i ubezpieczenia zdrowotnego
  • opiekę polskiego koordynatora
  • stawka ustalana według doświadczenia
  • wypłaty w systemie tygodniowym
  • pracę na długi okres czasu

Nasz klient to stabilna i wysoce innowacyjna firma transportowa z siedzibą między innymi w Deventer

Masz więcej pytań? Nie ma problemu, my chętnie na nie odpowiemy. Zadzwoń lub napisz :

Monika +31 6 82314265 (jesteśmy również dostępni na WhatsApp)

m.matubowska@europlanit.nl

7251 KP Vorden

Tel: +31682314265