Czy posiadasz dużą wiedzę techniczną i jesteś gotowy na kolejny krok? Nasz klient poszukuje wykwalifikowanego i doświadczonego montera kuchni, który dołączy do jego zespołu.

Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków będzie należało:

  • Montaż mebli kuchennych na wymiar u klientów indywidualnych oraz w obiektach komercyjnych lub na miejscu w firmie
  • Wykonywanie prac wykończeniowych, takich jak obróbka blatu, ustawienie zawiasów, drzwiczek i innych elementów mebli
  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia terminowego i wysokiej jakości wykonania prac
  • Zapewnienie porządku na placu budowy i zachowanie należytej ostrożności w pracy

Kim jesteś?

  • Mile widziane doświadczenie w montażu kuchni
  • Umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych
  • Znajomość narzędzi montażowych
  • Samodzielność w pracy oraz dokładność i precyzja w wykonywaniu zadań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny transport
  • Mile widziane osoby które mieszkają w okolicy Dinxperlo, ale jeśli potrzebujesz zakwaterowania daj nam znać - znajdziemy rozwiązanie!

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Narzędzia montażowe
  • Pracę w zespole z doświadczonymi i zaangażowanymi pracownikami
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Opiekę polskiego koordynatora

Nasz klient to renomowana firma w której projektują i wytwarzają wysokiej jakości kuchnie z wykorzystaniem najnowszych technologii produkcji. Dla projektów budowlanych, na przykład dla inwestorów nieruchomości, a także dla parków rekreacyjnych i placówek opieki zdrowotnej.

Więcej informacji

Zainteresowany tą ofertą pracy? Aplikuj od razu!

Masz jeszcze jakieś pytania? Skontaktuj się z naszą rekruterka Moniką +31 6 82314265

7251 KP Vorden

Tel: +31682314265