Pomóż mi znaleźć pracę!

Prześlij nam swoje dane

Skontaktujemy się z Tobą bezpośrednio, aby pomóc Ci znaleźć pracę!

Poszukujemy pracownika magazynu do firmy ZT Systems w Almelo. Będziesz pracować w fajnym zespole w systemie dwuzmianowym. Do tej pracy ważne jest, abyś pracował dokładnie, miał umiejętności komputerowe i dobrze posługiwał się językiem angielskim

Opis stanowiska pracy

  • Wspólnie ze swoim zespołem zapewniasz wydawanie materiałów dla produkcji i do biura (np. różne narzędzia, takie jak kurtki, rękawiczki, taśmy, długopisy, teczki itp.)
  • Do twoich zadań będzie należała również wymiana uszkodzonego materiału. Dostajesz go z produkcji. Mogą to być na przykład twarde dyski lub karty graficzne. Przyjęcie tych towarów musisz zarejestrować systemie. Musi to być bardzo dokładnie zrobione ze względu na numery seryjne. Następnie możesz wybrać ten sam artykuł z magazynu. Wszystko to musisz również zapisać administracyjnie.

W skrócie: praca, gdzie precyzja i dokładność są bardzo ważne.

Kim jesteś?

Jeśli

  • posiadasz doświadczenie w środowisku logistycznym;
  • Pracujesz dokładnie, masz oko do detali i jesteś dokładny;
  • Masz znajomość programu Excela obsługa komputeraz nie jest dla ciebie większym wyzwaniem Rozmawiasz bardzo dobrze w języku angielskim
  • A ponadto posiadasz doświadczenie i Certyfikat na EPT i/lub wózek widłowy

To jesteś idealnym kantydatem więc zgłoś się już dziś!

Co oferujemy?

  • Brutto stawka godzinowa wynosi € 12,39 z 16% dodatkiem za pracę zmianową (€ 14,37 brutto za godzinę z dodatkiem za pracę zmianową). Dotyczy to każdej przepracowanej godziny.
  • Tydzień pracy w pełnym wymiarze czasu pracy to 38 godzin. Zazwyczaj rozpoczynają się one o godzinie 06:00/06:30 do 14:30/15:00 i od 14:30/15:00 do 22:30/23:00.  .
  • Zwrot kosztów dojazdu (powyżej 10-tego km)
  • Mozliwe zakwaterowanie

O nas

O zleceniodawcy

To przedsiębiorstwo jest pionierem w dziedzinie przechowywania serwerów i globalnym graczem w branży danych. Za pomocą nowoczesnych serwerów pomagają firmom z całego świata w bezpiecznym przechowywaniu i dostępie do cennych danych. Są dumni ze swojego międzynarodowego środowiska, w którym różne narodowości spotykają się i współpracują nad innowacyjnymi rozwiązaniami.

Więcej informacji

Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? Chciałbyś otrzymać więcej informacji?

Koniecznie skontaktuj się z nami!

Chcesz dowiedzieć się więcej o wakacie? Proszę o kontakt:
Euro Planit EU

Monika Matubowska
Dienstenweg 1
7251 KP Vorden

Tel: +31682314265
E-mail: m.matubowska@mail.europlanit.nl