Czy cechuje Cię skupienie, ogólny ogląd sytuacji oraz systematyczność w pracy? Jeśli tak, zapraszamy do pracy jako pracownik kontroli jakości w dziale kontroli końcowej w firmie ZT Systems w Almelo!

Opis stanowiska pracy

Jako kontroler jakości wykonujesz inspekcje na linii montażowej, zapewniając tym samym skuteczną i wysokiej jakości produkcję zgodną ze specyfikacją. Sygnalizujesz, które aspekty jakości wymagają większej uwagi i wspierasz w tym pracowników. Kontrolujesz również przyjmowane towary.

  • Kontrolujesz proces produkcyjny pod kątem jakości i bezpieczeństwa poprzez sygnalizowanie odchyleń oraz dbanie o porządek i czystość w środowisku produkcyjnym.
  • Przygotowujesz raporty i uczestniczysz w zespole jakości, aby poprawić proces produkcyjny.
  • Dodatkowo wykonujesz audyty i kontrolujesz przyjmowane towary.

Kim jesteś?

Jeśli:

  • Pracujesz dokładnie, masz oko do szczegółów i jesteś precyzyjny;
  • Znasz język niderlandzki i/lub angielski w stopniu dobrym;
  • Potrafisz pracować z programem Excel;
  • Doświadczenie w kontroli jakości, analizowaniu i sprawdzaniu;
  • Jesteś dyspozycyjny w pełnym wymiarze czasu pracy w systemie dwuzmianowym.
  • Posiadasz zaświadczenie o niekaralności

TO SZUKAMY WLASNIE CIEBIE!!

Co oferujemy?

  • Stałe zatrudnienie z możliwością podjęcia pracy od zaraz.
  • Początkowo zatrudnienie tymczasowe z zamiarem podpisania umowy na czas nieokreślony.
  • Wynagrodzenie wynoszące od 14,93 euro brutto za godzinę. Praca w systemie zmianowym z dodatkiem za pracę w nocy daje wynagrodzenie w wysokości 17,31 euro brutto za godzinę.
  • Pełen etat o wymiarze 38 godzin tygodniowo w systemie dwuzmianowym.
  • Zwrot kosztów dojazdu powyżej 10 km.

Nasz klient to przedsiębiorstwo jest pionierem w dziedzinie przechowywania serwerów i globalnym graczem w branży danych. Za pomocą nowoczesnych serwerów pomagają firmom z całego świata w bezpiecznym przechowywaniu i dostępie do cennych danych. Są dumni ze swojego międzynarodowego środowiska, w którym różne narodowości spotykają się i współpracują nad innowacyjnymi rozwiązaniami.

Jesteś zainteresowany powyższą ofertą bądź masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami koniecznie!!

7251 KP Vorden

Tel: +31682314265