Czy szukasz interesującej pracy jako pracownik czyszczący w trybie dziennej w przyjemnym przedsiębiorstwie w Hengelo? Zapraszamy do dalszej lektury!

Opis stanowiska pracy

Do zadań będzie należało

  • Czyszczenie pojemników, zarówno małych kanistrów, jak i średnich (200 litrów) oraz dużych pojemników (1000 litrów). W tych pojemnikach mogła znajdować się różnorodna zawartość, od środków czyszczących (również chemicznych) po pastę czekoladową.
  • Utrzymywanie porządku na hali.

Praca odbywa się w godzinach od 07:30 do 16:30

Kim jesteś?

Czego oczekujemy?:

  • Dobrej kondycji fizycznej z uwagi na charakter pracy.
  • Sumienności i zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań
  • Podstawowej znajomości języka angielskiego
  • Prawa jazdy kat B. (własny transport mile widziany)

Co oferujemy?

Co możesz oczekiwać od nas?

  • umowy na holenderskich warunkach
  • początkową stawkę godzinową 12,77 € brutto
  • cotygodniowy system wypłat
  • zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • opiekę polskiego koordynatora
  • przy dobrej współpracy pracę na długi okres czasu

Nasz klient zajmuje się czyszczeniem pojemników, zarówno małych kanistrów, jak i średnich (200 litrów) oraz dużych pojemników (1000 litrów)

Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? Chciałbyś otrzymać więcej informacji?

Koniecznie skontaktuj się z nami !!

7251 KP Vorden

Tel: +31682314265