Poszukujemy doświadczonego CNC Frezera dla wiodącej holenderskiej firmy produkcyjnej. Jeśli cenisz sobie wyzwania, masz zamiłowanie do techniki i pracujesz precyzyjnie koniecznie skontaktuj się z nami!!

Opis stanowiska pracy

    • Programowanie, ustawianie i obsługa frezarek CNC 3 i 5-cio osiowych zgodnie z instrukcjami technicznymi;
    • Kontrolowanie i interpretacja rysunków technicznych oraz specyfikacji do obróbki materiałów;
    • Wybieranie i montowanie narzędzi i przyrządów dla optymalnych rezultatów obróbki;
    • Monitorowanie postępu produkcji, przeprowadzanie kontroli pośrednich i wprowadzanie ewentualnych dostosowań;
    • Konserwacja i inspekcja maszyn i narzędzi w celu zapewnienia optymalnej wydajności;
    • Współpraca z kolegami i inżynierami w celu rozwiązywania problemów oraz proponowania usprawnień procesów.

Praca odbywa się w systemie 5-cio zmianowym

  • Techniczne wykształcenie oraz doświadczenie w obróbce skrawaniem lub pokrewnej dziedzinie.
  • Doświadczenie z CNC-frezowaniem, w tym na frezarkach 3 i 5 osiowych.
  • Znajomość różnych systemów sterowania.
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych.
  • Znajomość narzędzi pomiarowych i kontroli jakości.
  • Precyzja, dokładność i umiejętność pracy zespołowej.

Co oferujemy?

  • Innowacyjne i nowoczesne miejsce pracy z wysokim poziomem technicznym.
  • Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego.
  • Praca w międzynarodowym, innowacyjnym środowisku.
  • Zatrudnienie na warunkach holenderskich
  • Stawkę zgodną z CAO Metaaltechniek
  • Dodatkowo, oferujemy możliwość zakwaterowania oraz ubezpieczenia zdrowotnego, jak również pomoc w załatwieniu dokumentów wymaganych do podjęcia pracy w Holandii.

Naszym klientem jest międzynarodowa firma przemysłowa z siedzibą w Almelo w Holandii. Praca w tej firmie oznacza dużą różnorodność obowiązków oraz współpracę w otwartej i nieformalnej atmosferze. Dostaniesz szansę wniesienia wkładu w sukces firmy dzięki dużej samodzielności i odpowiedzialności w Twojej roli. Kombinacja inżynierii i nowoczesnych zakładów produkcyjnych pod jednym dachem czyni tę firmę doskonałym pracodawcą.

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwanie, czekamy na Twoją aplikację. Pytania? Skontaktuj się z Moniką 0031 682314265

7251 KP Vorden

Tel: +31682314265