Szukasz ekscytującej pracy? Dołącz do nas jako Specjalista Elektromonter! Będziesz budować maszyny, prowadzić instalacje i pomagać klientom. Czekają Cię także podróże służbowe (maks. 20%).

Opis stanowiska pracy

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za montaż, instalację i serwis maszyn. Praca wymaga samodzielności oraz umiejętności pracy zarówno na poziomie mechanicznym, hydraulicznym, pneumatycznym, jak i elektrycznym. Będziesz wsparciem dla swojego zespołu w dziedzinie elektrotechniki, systemów PLC i mechatroniki.

Będziesz pełnił kluczową rolę w projekcie, będącym częścią międzynarodowego środowiska pracy. Dodatkowo, będziesz czasami (około 20% czasu) instalować i serwisować maszyny u klientów, a także udzielać im wsparcia przypadku problemów.

Jest to samodzielna praca w projekcie międzynarodowym, gdzie najważniejsze jest elektrotechniczne know-how. Jeśli interesujesz się mechaniką, hydrauliką i pneumatyką, to z pewnością będziesz się świetnie bawił przy ich maszynach.

Szukamy aktywnego, kreatywnego i komunikatywnego montażysty, który:

  • Ma wykształcenie zawodowe z zakresu elektrotechniki, elektryki lub mechatroniki.
  • Posiada doświadczenie jako elektromonter w automatyzacji przemysłowej lub budowie maszyn.
  • Potrafi efektywnie współpracować w zespole i podejmować samodzielne decyzje.
  • Chętnie nawiązuje kontakt z klientami.
  • Posługuje się płynnie językiem angielskim, niemieckim lub holenderskim.

Co oferujemy?

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w renomowanej firmie.
  • Możliwość rozwoju osobistego i awansu zawodowego.
  • Umowę zgodną z holenderskim prawem ze stawką adrekwatną do twojej wiedzy i doświadczenia (ustalaną wspólnie z Tobą)
  • Stabilne zatrudnienie, z możliwością stałego zatrudnienia przy dobrych wynikach.
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora.
  • Możliwość zakwaterowania.
  • Ubezpieczenie zdrowotne.

Nasz klient jest liderem w dostarczaniu rozwiązań do pakowania i zbierania warzyw. Projektują i budują pojedyncze maszyny oraz kompleksowe systemy z autonomicznymi pojazdami, zaprojektowane do efektywnej obróbki różnych rodzajów warzyw.

Skontaktuj się z naszą rekruterką Moniką pod numerem telefonu: 0031 682314265.

Możesz też napisać do nas na WhatsApp. Czekamy na Twój kontakt!

7251 KP Vorden

Tel: +31682314265