Dołącz do naszego zespołu jako elektro/monter maszyn i odkryj fascynujący świat technologii! Będziesz miał szansę pracować przy tworzeniu wysokojakościowych maszyn, które są używane na całym świecie.

Opis stanowiska pracy

Jako elektromonter będziesz odpowiedzialny za montaż, programowanie i instalację elektrycznych systemów i maszyn. Będziesz pracować na podstawie rysunków technicznych, zajmować się podłączaniem szaf sterowniczych oraz współpracować z doświadczonym zespołem. Twoje zadanie to zapewnienie optymalnego działania maszyn i spełnianie wysokich standardów jakościowych.

  • Wykształcenie w kierunku mechaniki, elektrotechniki lub mechatroniki.
  • Umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole.
  • Doświadczenie zawodowe w podobnej branży.
  • Język angielski w stopniu dobrym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość rysunków technicznych i podstaw sterowania PLC a także motywacja do ciągłego rozwoju w dziedzinie elektrotechniki i technologii PLC
  • Kreatywność, umiejętność rozwiązywania problemów i dbałość o szczegóły

Co oferujemy?

W zamian zaoferujemy Ci inspirującą rolę w tworzeniu wysokojakościowych maszyn z użyciem najnowocześniejszych technologii. Znajdziesz u nas przyjazne środowisko pracy, atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość rozwoju kariery. Przyłącz się do naszego zespołu i doświadcz pasji i innowacji w technologii.

Nie musisz się martwić o zakwaterowanie! Jesteśmy gotowi pomóc. Jeśli potrzebujesz miejsca do zamieszkania, daj nam znać, a znajdziemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.

Nasz klient, będący liderem na rynku, posiada nowoczesne jednostki produkcyjne, które pozwalają nam tworzyć najlepsze rozwiązania dla branży technologicznej. Jest on uznawany za największego na świecie dostawcę urządzeń dla przemysłu jajczarskiego. Dzięki naszej współpracy z tym klientem, będziesz miał możliwość pracować z najlepszymi, zdobywać cenne doświadczenie i rozwijać swoje umiejętności w dynamicznym środowisku technologicznym.

Twoje obowiązki będą polegały m.in. na:

  • montowaniu i instalowaniu różnych komponentów elektrycznych (szafy sterownicze, panele sterowania, płytki PCB, czujniki, silniki)
  • łączeniu wbudowanych komponentów w maszynie na podstawie rysunków i opisów budowlanych
  • regulacji elektronicznej zmontowanych maszyn
  • sprawdzaniu i testowaniu wykonanej pracy w oparciu o instrukcje kontrolne i testowe
  • rozwiązywaniu problemów i usuwaniu usterek
  • sporadycznym wykonywaniu prac serwisowych w terenie

Gotowy/-a na kolejny krok w swojej karierze? Nie zwlekaj, zadzwoń do naszej rekruterki Moniki już teraz pod numer 0031682314265 lub wyślij nam Twoje CV.

Być może szukamy właśnie Ciebie!

7251 KP Vorden

Tel: +31682314265