Jesteś doświadczonym operatorem maszyn CNC- giętarek/pras krawędziowych? Chcesz być częścią innowacyjnej i postępowej firmy? Jeśli jest choć jedno TAK koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!!

Opis stanowiska pracy

Jako operator prasy krawędziowej będziesz odpowiedzialny/-a za samodzielne ustawianie i obsługę maszyny. Na niej będziesz produkował/-a pojedyncze elementy oraz większe serie ze stali, stali nierdzewnej i aluminium o zróżnicowanej grubości. Do Twoich zadań będzie również należała kontrola, czy produkt został wykonany zgodnie z rysunkiem i spełnia określone normy. Dodatkowo zadbasz aby wyprodukowane przez Ciebie materiały trafiły w sposób bezpieczny do kolejnego etapu obróbki.

Jeśli jesteś początkujący/początkująca, otrzymasz dobrą opiekę i pełne wsparcie, aby rozwinąć się w doświadczonego operatora maszyny CNC.

Kim jesteś?

Wymagania :

  • Mile widziane doświadczenie w obróbce blachy lub metalurgii
  • Znajomość obsługi kantbanku CNC
  • Umiejętność pracy z rysunkami technicznymi
  • Dobra komunikacja w języku niderlandzkim lub angielskim
  • Dyscyplina, precyzja i zamiłowanie do współpracy.
  • posiadanie prawa jazdy (swój transport mile widziany)

Co oferujemy?

Co możemy ci zaoferować:

  • pasjonującą pracę pełną wyzwań
  • kontrakt na zasadach holenderskich ze stawką uzgadnianą z Tobą według Twojej wiedzy i doświadczenia
  • możliwe zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne w razie potrzeby
  • w przypadku dobrej współpracy możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę

Nasz klient specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości  produktów i części wykonanych z różnych rodzajów blachy. Dostarczają do szerokiego spektrum branż, takich jak budownictwo, branża kuchenna, branża sanitarna, ogrodowa, rolnicza, produkcja urządzeń, automatyka, przemysł spożywczy i inne.

Jeśli jesteś zainteresowany/a tą ofertą pracy, aplikuj już teraz!

7251 KP Vorden

Tel: +31682314265