Pomóż mi znaleźć pracę!

Prześlij nam swoje dane

Skontaktujemy się z Tobą bezpośrednio, aby pomóc Ci znaleźć pracę!

Czy lubisz majsterkować przy maszynach i szukasz nowego wyzwania? W takim razie zapoznaj się z naszą ofertą i dołącz do nas jako Pracownik Montażu w Holten!

Opis stanowiska pracy

Twoje główne zadania będą polegać na:

  • Składaniu różnych części maszyn, używając narzędzi zgodnie z instrukcjami.
  • Pomaganiu w montażu całych maszyn i sprawdzaniu, czy wszystko działa poprawnie.
  • Kontrolowaniu, czy wszystkie elementy są dobrze zamontowane i pasują do siebie.
  • Pracy według rysunków technicznych i instrukcji.
  • Utrzymywaniu porządku na swoim stanowisku pracy.
  • Współpracy z innymi członkami zespołu, aby wspólnie realizować zadania.

Kim jesteś?

Wymagania:

  • Umiejętności techniczne i doświadczenie w pracy w montażu;
  • Precyzyjność i dbałość o szczegóły;
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i dokumentacji (mile widziane);
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat B (własny transport mile widziany)
  • Zamieszkanie w okolicach Holten, ale jeśli potrzebujesz zakwaterowania to nie problem ! Daj nam znać a my coś na to poradzimy!

Co oferujemy?

My ze swojej strony zapewnimy :

  • Zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie dostosowane do Twojego doświadczenia i umiejętności, ustalone w porozumieniu z Tobą.
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin (40 godzin tygodniowo) na jedną zmianę,
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora,
  • Zapewnione ubezpieczenie zdrowotne,
  • Możliwość zakwaterowania w razie potrzeby.

O nas

Nasz klient jest częścią międzynarodowej grupy, zatrudniającej około 3.000 pracowników na całym świecie. Specjalizuje się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań w zakresie utrzymania dróg zimą, odśnieżania, czyszczenia ulic oraz pielęgnacji terenów zielonych.

Oddział produkcyjny w Holten zajmuje się projektowaniem i budową specjalistycznych maszyn.

Więcej informacji

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami – zadzwoń pod numer 0031 682314265 lub prześlij swoje CV, a my się z Tobą skontaktujemy!

Miłego dnia !

Monika

Chcesz dowiedzieć się więcej o wakacie? Proszę o kontakt:
Euro Planit EU

Monika Matubowska
Dienstenweg 1
7251 KP Vorden

Tel: +31682314265
E-mail: m.matubowska@mail.europlanit.nl